Результативність діяльності

Модель випускника  – це  стандарт, який з’єднує уявлення педагогів, учнів та батьків про найбільш значущі якості людини.

Випускник нашої школи – це цілісна, всебічно розвинена особистість; людина з активною життєвою позицією, яка діє згідно з морально-етичними принципами і здатна приймати відповідальні рішення;  поважає права і гідність інших людей; вміло  використовує набуті знання та сформовані життєві компетентності для успішної самореалізації в житті, навчанні та праці.

Випускник початкової школи має сформовані уміння вчитися шляхом оволодіння організаційними, логіко мовленнєвими, пізнавальними і контрольно- оцінними уміннями й навичками; набутий особистий досвід культури поведінки в соціальному та природному оточенні, співпраці у різних видах діяльності. Освітніми результатами цього ступеня школи є повноцінні мовленнєві, читацькі, обчислювальні, фізкультурно-рухливі уміння і навички, узагальнені знання про реальний світ, передбачені стандартом початкової освіти. Випускник початкової школи упевнений в собі, старанний, працелюбний, самостійний, дисциплінований, вмотивований на досягнення успіху вміє слухати і чути, критично мислити, має сформовані почуття самоконтролю, культуру поведінки і мови, основи особистої гігієни і здорового способу життя.

Випускник базової основної школи володіє загально навчальними уміннями і навичками (порівняння, узагальнення, аналіз, синтез, класифікація, визначення головного); на рівні вимог державного освітнього стандарту  засвоює загальноосвітні програми  з усіх предметів шкільного навчального плану; володіє основами комп’ютерної грамотності; готовий до вибору і реалізації форми подальшого одержання освіти і профілю навчання; свідомий громадянин і патріот своєї країни; знає свої громадянські права і вміє їх реалізовувати; дотримується вимог Статуту школи; оцінює свою діяльність з погляду моральності та етичних цінностей; дотримується правил культури поведінки та спілкування; веде здоровий спосіб життя.

Модель випускника  школи  є основою для проектування освітньої політики  закладу і формування певних вимог до рівня професіоналізму педагогів, дає уявлення про основні положення, у відповідності з якими визначається досягнення якості освіти.

Участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах

ІІІ Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнів 5-11 класів «ГЕОМЕТРІЯ НАВКОЛО НАС» пам’яті О. Ф. Семеновича

Робота Олександри Фільчук ” Куля чи сфера?” Переглянути

Результати опубліковані на сайті Перейти